Gdy żaden projekt domu nie spełnia Twoich oczekiwań...

Idealna lokalizacja, idealna działka, odpowiednie zasoby finansowe, czas na idealny projekt domu… tak zaczęła się nasza historia. Szukaliśmy idealnego domu wypoczynkowego, w którym będzie można wypocząć w wolnym czasie. I tu zaczęły się schody… dosłownie, gdyż większość projektów domów letniskowym to tzw. domy górskie piętrowe. Na drugim krańcu są domy w stylu stodoły również z piętrem. A nam marzył się parterowy dom, w którym byłoby bezpiecznie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych (w stanie, który nie do końca pozwala na zejście po schodach).

Szukając domów parterowych, modułowych natrafialiśmy z kolei na ciasne domy w stylu kontenerowych, które też nie są dla nas synonimem wypoczynku…

Rectangle 57
Rectangle 46

Zaprojektowaliśmy więc własne domy, które po pierwsze niwelują powyższe problemy, po drugie idą o krok dalej i stawiają na maksymalny komfort. Naszym celem jest stworzenie funkcjonalnych, nowoczesnych, inteligentnych, ale i pięknych domów letniskowych z możliwością dostosowania do całorocznych.

Mamy wszystko, czego potrzebujesz do swojego wymarzonego domu

Idea stworzenia bezpiecznych i wygodnych domów modułowych pracowała w nas tak mocno, że z ziarenka, jakim był nasz pomysł, zrodził się pierwszy projekt domu. Zależy nam na tym, aby nasze domy były bezpieczne dla środowiska, dlatego dajemy możliwość zainstalowania alternatywnych źródeł energii i ciepła, tworząc tym samym dom pasywny. Nasze domy są dokładnie przemyślanym projektem, który można dostosować do własnych potrzeb i budżetu, dzięki konfiguratorowi. Zależy nam na tym, aby dom w pełni zaspokajał wszystkie Twoje potrzeby. Dodatkowo możesz zdecydować się na zamontowanie jacuzzi i/lub sauny, aby przestrzeń stała się bardziej komfortowa.

Całkowita wolność wyboru.
Kwestie budowy.

Nasza firma tworzy zarówno konstrukcję, jak i zajmuje się wykończeniem domów. Jedynym zależnym od Ciebie elementem jest przygotowanie działki pod względem formalnym. Konstrukcja jest już w naszych rękach. Domy przygotowywane są w fabryce, następnie składane są z gotowych elementów na Twojej działce. Cały proces wybudowania domu trwa około pół roku, ale montaż na działce to maksymalnie 2 tygodnie. W ten sposób chcemy, aby proces tworzenia Twojego wymarzonego domu był szybki i przyjemny.

Lubimy proste rozwiązania i takie też chcemy dać Tobie. Dlatego wybór projektu i konfigurację załatwisz w kilka chwil na naszej stronie internetowej. W konfiguratorze możesz wybrać ocieplenie domu, kolor elewacji, wyposażenie i udogodnienia takie jak: rolety zewnętrzne, fotowoltaikę, jacuzzi, a nawet basen.

Wyjątkowy dom dla Ciebie i Twoich bliskich!

Nasze domy spełniają funkcję wakacyjnej odskoczni od codzienności, mogą też być przystosowane do całorocznego mieszkania. To od Ciebie zależy, jak skonfigurujesz projekt. Naszym celem jest zbudowanie wyjątkowego domu, dla Ciebie i dla Twoich bliskich.

Poznaj możliwości dzięki naszemu konfiguratorowi!